Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Andrea Jandová

"PŘIJĎTE S ČÍMKOLIV" Intuitivní terapeutka

Pracuji se světelnou řečí, světelnými kódy a s Human designem, stahuji Jméno Duše. Dary, jedinečnost, potenciál. Kolo roku (tradice, rituály, předkové). Ženské kruhy. Byznys konstelace. Dula na konci Života.

Andrea Jandová

"PŘIJĎTE S ČÍMKOLIV" Intuitivní terapeutka

Pracuji se světelnou řečí, světelnými kódy a s Human designem, stahuji Jméno Duše. Dary, jedinečnost, potenciál. Kolo roku (tradice, rituály, předkové). Ženské kruhy. Byznys konstelace. Dula na konci Života.

Andrea Jandová

Co můžeme společně pročistit, abys mohla žít své poslání, Milá? Co můžeš očekávat? Mí klienti po společné práci se mnou znovuobjeví své dary a talenty a uplatní je ve hmotě, přijmou a odpustí své stíny a tak žijí dále v lehkosti a radosti. Vyřeší se tím i projevy na těle, které vznikají z neřešených a neuznaných emocí (z emocí…nemoce) a pokud podnikají, načtu jim, zda na ně čekají jiné, nové služby a zda s nimi stále ladí ty stávající. Vyladí se pomocí mých energetických zářičů ( „Ladiček“), které jsou již i “ ve hmotě“( amulety, škapulíře, záměrové náramky, talismany, takové „Ladičky do kapsy“. Pomocí přechodových rituálů a vizualizací mohou vstoupit do svých nových životů ve vyšších vibračních polohách, do nové reality.

Máš chuť zažít změnu a vylepšit svůj život? Máš pocit, že jsi na rozcestí, ať už v podnikání, nebo jinde, a nevíš, kterou cestou se dát? Máš neodbytný pocit, že Tě „něco“ volá, ale nevíš, co? Řešíš ve svém Životě nějaké opakující se programy, zacyklenosti? Pak jsem tu právě pro Tebe, ŽENO. Po otevření knihy Života ses zdála být vyděšená… I naše stíny nás táhnou do minulosti…ale patří k nám a je třeba je přijmout a integrovat… VYTÁHNOUT na světlo… zvědomovat…aby nevystrčily růžky, až to budeš nejméně potřebovat… Podíváme se na to, co Tě brzdí v podnikání, či obecně v životě… …kterou cestou se dát vstříc svému poslání. Věnuji se i networkingu, tvořím sítě, propojování, online i offline, včetně síťového marketingu, pokud mi dává smysl.

Za co barteruji

Technikálie (web, mailing, správa sítí, prodejky), brandové focení, ale i sdílení stejně naladěných Bytostí + zpětná vazba, reference, doporučování, zařazení do portfolia, networking.

Reference

Milá, ze ❤️ děkuji za načtení světelného kódu i za nahrávku. Při pohledu na samotný kód i poslechu nahrávky cítím, jak se mou vnitřní krajinou rozlévá teplo a ta vibrace bezpodmínečné lásky. Té lásky plnící celé mé tělo, skrze které proudí ještě více než doposud.

Napsat referenci na službu, která je dobrá je docela snadné a rychlé. Napsat referenci na službu, která člověku obrátí život naruby už tak snadné není, protože jakákoliv slova jen těžko vyjádří to všechno, co cítíte.

Já se o něco takového právě teď pokusím.

Pokusím se pár slovy vyjádřit tisíce pocitů a miliony kvantových skoků, které jsem za poslední rok s Andrejkou prošla.

♥♥♥♥

Dnes už moc dobře vím, že žádný kurz za sta tisíce u žen zvučných jmen by mi nedal to, co mi dal rok s Andrejkou a doufám, že Andrejka nadále zůstane mou osobní průvodkyní a mojí dvorní bílou čarodějkou.

A než se Andrejky jméno bude šířit napříč všemi skupinami, ráda bych byla u počátku svitu její velké hvězdy, co hvězdy, celé její Galaxie hvězd, z níž každá hvězdička posvítí na všechny duše a svým všeobjímajícím teplým obejmutím dosytí ta prázdná místečka v nás, abychom mohli vystřelit se svými posláními daleko do Vesmíru, rozprsknout se tam, zazářit a konat na tomto světě to, kvůli čemu jsme sem přišli.

♥♥♥♥

Znáte ten pocit, když potkáte někoho, koho dlouho hledáte nebo když najdete něco důležitého, co jste dávno ztratili? Ten pocit, když se podíváte druhému člověku do očí a on přesně ví o všem, co v sobě už minimálně desítky, možná stovky let, nosíte a schováváte před okolním světem?

Duši, která přesně vidí vše těžké, čím jste si doposud prošli a procházíte ve svém nejhlubším nitru.

♥ Přichází bytost. Průvodkyně. Duše a oči, které Vás zabalí do měkoučké deky a Vy se stočíte do klubíčka ♥

♥ Najednou vidíte a cítíte souvislosti všeho svého PROČ ♥

PROČ jste se doposud chovali tak, jak jste se chovali. PROČ jste doposud se sebou i druhými jednali tak, jak jste jednali. PROČ se Vám dějí věci, které se Vám dějí. PROČ jste stále zaseknutí a nedaří se Vám naplňovat své dary, touhy a sny.

♥♥♥♥

Tohle velké mateřské obejmutí je pocit, jako by Vás objímala samotná Pacha mama – matka Země – a říkala Vám, že celou dobu je tu s Vámi. Že celou dobu je s Vámi u každého vašeho kroku. U každého počinu, kdy na sebe nakládáte těžké břímě a u každé slzy, která stéká po Vaší tváři. Jsou to slova plná laskavosti, něhy a lásky, která zaplňují celý Váš vnitřní prostor. A v tomto prostoru se najednou zahojují rány, které Vám bránili udělat všechny další po-kroky.

Po tomto očistném procesu máte možnost posunout se dál a dát záměr svému budoucímu já. Své tvorbě a svému poslání.

Když to dovolíte, sestaví pro Vás Andrejka Ladičku. LADIČKU, která Vás posune o obrovský kus dál a poladí vše, co nebylo v souladu. Je to ladička sestavená přesně dle plánu Vaší duše a urychlí celý proces proměny.

Jestli jsme ve dřívějším světě měli každý povinně svého praktického lékaře, tak v tomto novém světě bychom každý měli mít svoji vlastní Andrejku, neb energie kterou Andrejka předává, je přesně tím základem pro zahojení a re-start naší PSYCHÉ – záměru naší duše.

Andrejko jsi startovačem pro každého, kdo to se sebou myslí vážně

Slova díků za tebe jsou nedostihnutelná ♥♥♥.

A proto předávám tento svůj TIP, RADU, TAJNOU INGREDIENCI a moje KNOW HOW – TEBE, protože vím, že TY opravdu ale opravdu FUNGUJEŠ na 100%.

Promiň, že mi to tak dlouho trvalo, ale nechtěla jsem se o tento nektárek/lék – tebe – podělit dřív. Chtěla jsem si tě nějakou dobu syslit jenom pro sebe. Ale už je čas předat tě dál, abys pomáhala dalším tak, jak to má v záměru tvoje duše️️

SVIŤ I NA OSTATNÍ

Jen společným svitem každé z nás tvoříme nový lepší svět.

STANIŽ SE ♥

Andrejka je laskavá žena, která má moudrost a nadhled. Při své práci používá darů cítění a vhledů, umí se napojit a stáhnout všechny důležité informace. Tohle vše využívá nejen při osobním sezení, ale i při sestavování ladiček. Je to čarodějka – dobrodějka. Její služby moc ráda doporučuju, zejména ladičku na téma Počátku. Vše se poskládá tak, aby vznikl váš nový a lepší Počátek ♥️.

- Hanka Burešová

Chcete danou osobu kontaktovat?


Další podobně zaměření členové katalogu