Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Evča Votápková

PÍŠU SRDCEM, ŠKRTÁM HLAVOU – texty, slogany, obsah na sítě

Tvořím texty pro veškeré použití, originální slogany, obsah na sociální sítě (text + grafika v PROFI Canvě), copy-audit webů s přesahem do marketingu a řeším s klienty strategii, propagaci apod.

Evča Votápková

PÍŠU SRDCEM, ŠKRTÁM HLAVOU – texty, slogany, obsah na sítě

Tvořím texty pro veškeré použití, originální slogany, obsah na sociální sítě (text + grafika v PROFI Canvě), copy-audit webů s přesahem do marketingu a řeším s klienty strategii, propagaci apod.

Evča Votápková

Jsem copywriter a kreativec, píšu od roku 2011 pro jednotlivé podnikatele (truhlář, jogínka, interiérová designérka, zámečník, kosmetička), také pro firmy (HARTMANN-RICO, PSN, Teplárny Brno, stavební firma) a spolupracuji také s agenturami.

Tvořím originální a výstižné slogany (claimy) nebo navrhuji názvy projektů. Mám bohaté zkušenosti s textací webů, psaní blogových článků, produktové popisky, obsah na sítě (text + grafika), letáčky, vizitky apod.

Také předávám své know-how při copy-auditu webu s přesahem do marketingu, kde klientům předávám doporučení na vylepšení jejich webu a usnadnění cesty zákazníka k prodeji služeb či produktů.

Také konzultuji s klienty strategii a propagaci, aby se lépe dařilo.

Jsem také součástí mediální komise v místě mého bydliště.

Za co barteruji

Ráda zkouším nové služby či produkty, které jsem třeba ještě neměla možnost poznat.

Jsem otevřená jakékoliv nabídce.

Miluju kávu, ubytování v přírodě, kvalitní potraviny, také ráda využívám masáže, SEO a IG konzultace apod.

Vzájemné reference a doporučení dál (při spokojenosti) považuji za „samozřejmost“ 🙂

Reference

Jsem majitel pražské marketingové agentury S.Factory a hledal jsem ke spolupráci copywritera. V září 2022 jsem oslovil Evu a od samého začátku naše spolupráce perfektně klape. Poradí si s různorodými tématy i textovými formáty – ať už jde o textaci webu, blogového článku, obsah na sítě apod. Jde o práci 100% remote. Eva je spolehlivá, otevřená jakýmkoliv tématům a práci dodá vždy včas.

- Ondřej Soukup

www.sfactory.cz

Služby Evy jako copywriterky jsem využila už několikrát. Líbí se mi její nadhled a určitá lehkost. Eva vidí v textu to, co já ne. Umí poradit, navrhnout, chrlí nápady. Jsem moc ráda, že jsem ji mohla objevit. Pokud chcete texty tvořit nebo jen učesat, Evu vřele doporučuji!

- Helena Hájková

S Evčou mě spojuje pracovní minulost, která přerostla v přátelství. Je to člověk, který se vrhá s nadšením, radostí, úsměvem a velkou náručí nápadů do nových projektů. Pro mě je oázou v podnikatelském světě. Je to nejen osoba, která mě vždy podpoří, poradí, nakopne, zkontroluje. Je i někým, kdo dokáže člověka nasměrovat, pokud se zrovna tzv. zasekne. Je fajn mít kámošku profesionálku, ke které si mohu kdykoliv „zajít“ s žádostí o pomoc a podporu. Její odborná kvalifikace je tedy pro mě až na pomyslném druhém místě :-). Nicméně s Evčou vyrážíte vpřed vy i vaše projekty.

- Silvie Ulrichová

silvieulrichova.cz

Už jsem zkusila pár copywriterů a musím říci, že najít správného „kopíka“ je velmi těžké. Doporučuji Evu, která je ohromně spolehlivá, organizovaná a vstřícná. Na výsledku se mi líbí čtivost a výběr slov, případně další podněty k rozvoji. Vždy velmi mile a ochotně komunikuje.

- Andrea Skřivánková

Project manager ve společnosti HARTMANN-RICO
www.hartmann.info

Chcete danou osobu kontaktovat?


Další podobně zaměření členové katalogu