Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Lucie Tomášová

Na cestách tvořím vizuální obsah pro vaše podnikání

Ráda vám pomohu s vytvořením atraktivní grafiky a foto/videí pro sociální sítě vašeho podnikání, zejména v oblasti cestovního ruchu. Poradím vám, jak ušetřit při cestování po Evropě.

Lucie Tomášová

Na cestách tvořím vizuální obsah pro vaše podnikání

Ráda vám pomohu s vytvořením atraktivní grafiky a foto/videí pro sociální sítě vašeho podnikání, zejména v oblasti cestovního ruchu. Poradím vám, jak ušetřit při cestování po Evropě.

Lucie Tomášová

Miluji různorodou práci a svým klientům pomáhám s nejrůznějšími úkoly – od tvorby grafiky, fotografií, magnetu a prezentací až po úpravu vzhledu e-mailů nebo webu.

Momentálně bych ráda rozšířila své portfolio především o foto/video a grafiku z oblasti cestovního ruchu a nebo z cest, jelikož mnoho času trávím v mém druhém domově v Portugalsku a na cestách. Spolupráce je tedy možná i mimo ČR.

Co mohu nabídnout vám v rámci barteru?
– Ráda vezmu vaše produkty s sebou do Portugalska a pošlu vám jejich fotky z dovolené z prostředí písečných dun, barevných domků, azulejos, plameňáků a eukalyptu.
– Vyfotím fotky / natočím reels pro vaše ubytování / restauraci / zážitky pro použití na sociálních sítích.
– Vytvořím grafiku pro sociální sítě vašeho podnikání – šablony příspěvků, úvodní fotku a výzvou k akci atp.
– Vytvořím jednostránkový web v Canvě pro vaše podnikání – ubytování, restaurace či jiné.
– Poradím vám, jak ušetřit při cestování po Evropě a nebo jak naplánovat vaši dovolenou v Portugalsku.
– Případně se můžeme domluvit i na barteru jiných mých služeb – stačí napsat. 🙂

Za co barteruji

Ráda se domluvím na barteru za produkty či služby, které nabízíte a nebo dle dohody – tak, aby nám oběma dávala spolupráce smysl.
Také mě potěší reference. 🙂

Reference

Pokud existuje něco jako grafická či asistenční empatie, Lucka je její mistryní. Každému, s kým jsem spolupracoval před Luckou, jsem musel do nekonečna vysvětlovat, jak to má vypadat. Někdy mi připadalo, že by mě stálo méně času, kdybych si to udělal sám. S Luckou je to ale úplně jiná liga. Lucce řeknu jen k čemu to má sloužit, a ona to vymyslí a udělá lépe, než bych si sám dokázal představit. Po transformaci, kterou grafika prošla od doby, co spolupracuji s Luckou, vidím, že moje původní grafika vypadala jako když pejsek s kočičkou pekli dort, a to jsem si myslel, že na to mám cit… Nechat se Luckou zasvětit do světa grafiky a ušetřit si tak stovky hodin pokusů a omylů mi připadá jako nejlepší investice každého podnikatele, který chce růst v online světě.
- Lukáš Gondek

Kouč zdraví a trenér svobody

Lucku jsem oslovila pro tvorbu grafických templatů pro komunikaci na online platformách. Online jsme si zavolaly, řekly jsme si představy a během krátké doby jsem dostala několik variant k náhledu, ze kterých jsem si jednu vybrala a tuto variantu pak Lucka finálně dopracovala. Spolupráce byla rychlá, příjemná a s výsledkem jsem velmi spokojená. Spolupráci rozhodně doporučuji.
- Ing. Kateřina Merleová

Reklama pro FB, IG a LI.

Jsem celý život PC a technický antitalent, navíc sociálních sítí asociál. 😁 Ovšem moje nabízené služby se potřebují nějak dostat do světa a to mě přinutilo zajímat se o tvorbu letáčků a jejich propagaci na sociální sítě. Lucku a její online kurz o Canvě mi seslalo samo nebe, je trpělivá a dokázala vysvětlit a navést mě na tvorbu všeho, co potřebuji tak, že jsem to opravdu pochopila a s chutí se po školení pustila do svého historicky prvního letáčku. Lucku doporučuji pro její trpělivost a profesionalitu. 🙏
- Ing. Lenka Lara Cachlová

Psychografik, terapeut, médium a průvodce

Chcete danou osobu kontaktovat?


Další podobně zaměření členové katalogu