Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Petra Löfflerová

Jste si jistá, že jste našla všechen svůj potenciál? Pojďte to zjistit

Cítíte, že vaše současná situace neodráží vaše představy, zatímco se toužíte rozvíjet a tvořit výjimečné věci? Často bojujeme o čas na rodinu a na povinnosti, ale pojďme bojovat také o čas a prostor na sebe a na seberealizaci.

Petra Löfflerová

Jste si jistá, že jste našla všechen svůj potenciál? Pojďte to zjistit

Cítíte, že vaše současná situace neodráží vaše představy, zatímco se toužíte rozvíjet a tvořit výjimečné věci? Často bojujeme o čas na rodinu a na povinnosti, ale pojďme bojovat také o čas a prostor na sebe a na seberealizaci.

Petra Löfflerová

Po 20 letech v korporátu jsem se vydala na dráhu OSVČ. Pracuji jako kouč a lektor v oblasti seberozvoje a digitální gramotnosti.

Hledáte cestu k úspěchu a seberealizaci, ať už jako podnikatelka, managerka, nebo prostě jen toužíte po změně či novém impulsu ve svém životě?
Cítíte, že vaše současná situace neodráží vaše představy, zatímco se toužíte rozvíjet a tvořit výjimečné věci? Nebo sníte velké sny a potřebujete poradit, jak je realizovat?
Často bojujeme o čas na rodinu a na povinnosti, ale pojďme bojovat také o čas a prostor na sebe a na seberealizaci.

Nabízím:

  • sezení profesionálního koučinku. Zaměřuji se na ženy ve středním věku, které se chtějí posunout ať už v osobní nebo profesionální rovině
  • mentoring ohledně time managementu Vašeho nebo Vaší firmy
  • mentoring nebo organizační pomoc při pořádaní konferencí, seminářů, ale i například větších oslav
  • itinerář na míru, tipy jak sehnat skvělé ubytování apd. na dovolenou na Korsice

Za co barteruji

Např. využiji pomoc s donastavením webu (mailing).

Mentoring na tvorbu newsletterů, mentoring k rozjezdu podnikání atd.

Jsem otevřená všem nabídkám.

Reference

Koučink s Petrou mi přinesl posun v životě, protože jsem si díky němu mohla přijít na moje postoje, pohledy, překážky, kterých jsem si nebyla úplně vědoma, i když jsem si často myslela, že ano.
Když člověk musí věci formulovat tak, aby je mohl říct druhému, je to ještě jiná „vnitřní práce“. Přiměla mě přemýšlet nad věcmi dost prakticky a ne se jen zastavit na tom,že se mi něco nelíbí. Byla citlivá, ale přesto mě nenechala „spokojit se s málem“ nebo uhnout z mého záměru.
Způsob, jakým vedla koučink mi ukázal praktické postupy, které mohu dál využívat v různých životních situacích. Děkuju ❤

- Irena

(38, lektorka angličtiny)

S koučinkem jsem byla velmi spokojená. Splnil to, co jsem očekávala a rozhodně bych ho doporučila.
Pomohl mi najít jasnější kroky, jak se posouvat v různých oblastech. Principy,které jsem získala díky koučinku mi pomáhají dívat se na různé situace konstruktivněji a být na sebe hodnější. Cítím se lépe, protože se dokáži i pochválit, i když si to stále zvykám…ale přináší to pozitivní účinky, více si pak věřím a mám ze sebe lepší pocit, když vidím i ty malé kroky, které se mi povedou.
Rozhodně bych koučink doporučila. Je to akční, dá vám to principy, jak se podívat na různé oblasti ve vašemu životě a také co udělat, aby si člověk mohl ujasnit to, co opravdu chce a pak se posunout k tomu, co by chtěl.

- Kateřina

(45, podnikatelka ve vzdělávání)

Spolupráci s Petrou doporučuji všem, kteří si chtějí udělat jasno ve svém životě či podnikání, najít balanc a dosáhnout velkých věcí. Získáte s ní takový balíček All-in-One.
Najde ve vás hluboko ukrytý poklad, dokáže ho s vámi vytáhnout na povrch a následně zpracovat. Petra vytváří prostředí, kde se spontánně otevíráte novým perspektivám a nacházíte řešení, která byste sami nikdy neviděli. Přitom jsou jednoduchá a plně vaše. Petra vás podpoří a motivuje k přijmutí výzvy a dotažení projektu až do konce. Spolupráce s ní mi dodala nejenom jistotu v nových podnikatelských směrech, ale také víru ve vlastní schopnosti.
Petra je vynikajícím inspirujícím průvodcem, který vás nenechá na holičkách a pomůže vám objevovat vaše cesty. Peti, moc děkuji

- Lena

(43, marketingová specialistka )

Chcete danou osobu kontaktovat?


Další podobně zaměření členové katalogu