Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál

Mou specializací je podpora podnikatelů, zejména těch, kteří se věnují blogování. Mám za sebou 17 let práce v online prostředí a během té doby jsem nasbírala cenné zkušenosti, které mi umožňují pomoci vám posunout vaše podnikání tím správným směrem.

Viktorie Tiw

Jsem Viktorie Tiw, váš průvodce světem blogování, který vaše podnikání posune zase o krok dál

Mou specializací je podpora podnikatelů, zejména těch, kteří se věnují blogování. Mám za sebou 17 let práce v online prostředí a během té doby jsem nasbírala cenné zkušenosti, které mi umožňují pomoci vám posunout vaše podnikání tím správným směrem.

Viktorie Tiw

Mým cílem není jen podpora podnikatelů v jejich blogovacích aktivitách. Chci je také naučit, jak svůj blog strategicky monetizovat a získávat díky němu více klientů.

Jsem zde, abych vám poskytla návody, jak vyprávět inspirativní příběhy prostřednictvím vašeho blogu, jak přilákat ty pravé klienty a jak efektivně využívat svůj obsah – nejen na blogu, ale i mimo něj.

Kromě toho se snažím ženy inspirovat a povzbudit k tomu, aby se staly úspěšnými blogerkami na plný úvazek a začaly vydělávat díky svému blogu.

Pojďte se mnou objevovat svět blogování, svět plný kreativity a možností. Věřím, že vás tento svět stejně jako mne okouzlí a obohatí.

  • Více o mých službách: https://zenyvonlinesvete.cz/kreativni-byznys-partacka/
  • Kurzy blogování: https://zenyvonlinesvete.cz/nabidka/
  • Blog: https://zenyvonlinesvete.cz/blog/
  • Masterclass nejen pro blogerky: https://www.facebook.com/groups/434222351821472

Za co barteruji

Vyměním své hodiny za programování či videoeditorku.

Vyměním členství v mých programech za zpětnou vazbu, referenci a doporučení.

Reference

Ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc a dlouhodobou spolupráci Stáni alias Viktorii Tiw. Požádala jsem ji o pomoc na konci roku 2022 a od té doby spolu už pár měsíců spolupracujeme na mém projektu o lásce, vztazích, seznámení a hlavně výběru toho správného životního partnera. Velmi mi pomohla s mým kurzem „Jak potkat báječného muže“, kam se přihlásilo 274 žen. Mohla jsem ji poprosit ad hoc a vždy vyšla vstříc. Za grafiku a textové materiály, slidy, dokonce i prodejní stránku jsem se rozhodně nemusela stydět!, vše velmi pěkné, vkusné a na úrovni. A co víc, mám v ní i partnerku na diskusi ohledně online podnikání. Rozhodně doporučuji a díky.

- Pavla Konvalinová, Love koučka

www.vyssidivci.cz

Do Akademie BYZNYS HROU jsem se rozhodla vstoupit, protože jsem se potřebovala dozvědět více informací o blogování a zároveň jsem chtěla načerpat i další informace ohledně celkového technického nastavení a propojení. Práce ve WordPressu mě vždy lákala, proto jsem tušila, že kurz bude správnou volbou. Akademie je nabitá informacemi a skupinka, která je součástí kurzu je velmi podporující. Viki reaguje na dotazy hbitě a s radostí dotočí i nějaké video navíc, abychom vše snadno pochopily a nastavily. Na společných brainstormingových setkáních je možné načerpat nejenom inspiraci, ale je možné se zeptat na cokoliv nebo se zeptat zrovna na to, co nás nejvíce pálí. Jediné, co mě za sebe mrzí je, že jsem na Akademii neměla tolik času, kolik bych si přála, ale naštěstí mi přístup do členské sekce i po skončení kurzu zůstává otevřený, budu si tak moci studovat postupně a nadále svým tempem.

- Petra Zábojová, koučka, umělkyně, vlastní značka šperků Brilantes

www.brilantes.cz

Velmi užitečná zpětná vazba na můj web. Jak je člověk na svůj blog zvyklý tak mu to nepřijde, ale vidět ho z jiného úhlu pohledu, z nezaujatého, z pohledu mého čtenáře, bylo skutečně skvělé. Díky moc za tip.

- Jolana Šádková, Farmářky z paneláku

farmarkyzpanelaku.cz

Do Akademie jsem vstoupila, protože jsem potřebovala nějak podpořit podnikání, které jsem měla tou dobou v začátcích. V podnikatelských kurzech mě od blogování odrazovali, že je to dlouhodobá cesta a moc práce…jenže já vdycky věděla, že chci psát. A prostě mě blog lákal…a jak to dopadlo? Byla to ta nejlepší investice, co jsem za poslední dobu udělala (a že jsem jich za podnikatelské kurzy udělala dost!) Akademie není „jen“ o blogování, je to vlastně úplně ucelený podnikatelský kurz! A fakt skvělý! Je tam tolik obsahu, že budu míst z čeho čerpat ještě dlouho po jeho skončení. Je tam spousta inspirace a taky podpory – protože Viky nám pomáhá být vidět a sdílí naše výtvory i do své komunity, což je pro mě fakt hodně cenné. A hlavně! Je tam Viki! Viki je fakt skvělá, dává nám neuvěřitelnou podporu, reguje na všechny zvídavé dotazy, poradí snad s každým zádrhelem.(a že jsem jich měla hodně, hlavně těch technických…) A vždycky je u toho milá . Od té doby, co jsem v Akademii se mi žije mnohem lehčeji – naprosto zmizel nějaký tlak a stres tipu: „Co mám pro Boha zase dávat na sítě?!“ Naopak se musím brzdit, abych tam toho nedávala moc. Prostě si napíšu jeden článek – což miluju a pak ho využiju na tisíc způsobů. Úplně s radostí a v pohodě dělám co mě baví a to sdílím. Hraju si. Díky Viki, Akademie je fakt boží!

- Blanka Libichová, Učí ženy žít v přítomnosti a užívat si každou minutu svého života jako posvátný rituál

www.blankalibichova.cz

Chcete danou osobu kontaktovat?


Další podobně zaměření členové katalogu