Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Vladi Vavroušková

Učitelka a Inspirující Canva i AI Podporovatelka. Než vypiješ kávu, budeš umět Canvu

Pomohu s různými technikáliemi. Canva, AI – tvorba promptů, tvorba webových stránek, Filmora, Descript, Maller Lite, Simple shop. Grafika. Strategie prodeje. Prodejní stránky.

Vladi Vavroušková

Učitelka a Inspirující Canva i AI Podporovatelka. Než vypiješ kávu, budeš umět Canvu

Pomohu s různými technikáliemi. Canva, AI – tvorba promptů, tvorba webových stránek, Filmora, Descript, Maller Lite, Simple shop. Grafika. Strategie prodeje. Prodejní stránky.

Vladi Vavroušková

Slýchávám, že Canvu ode mne milují

Jsem učitelka a Inspirující Canva I AI Podporovatelka

Učím ženy podnikatelky technické nastavení jejich podnikání. Ráda pro ně hledá nové nástroje , aby si podle mých návodů mohly postavit byznys od základu nebo si oživit ten stávající.

Miluji a objevuji různé strategie, se kterými seznamuji své klientky, aby vice a dlouhodobě prodávaly.

Ráda ženy podporuji

Pomáhám. Radím. Povzbuzuji. Inspiruji 

trpělivě vysvětluji. – Ženy o mě říkají, že natáčím blbuvzdorné návody. 

Ráda je učím pracovat s Canvou as AI nejen v Canvě.

Jak jsem se dostala k tomu, co dnes učím?

Canvu jsem objevila v úplném počátku svého podnikání, v roce 2015.

Zpočátku jsem v ní dělala pouze obrázky a covery na e-booky . To jsem ji měla ještě zdarma, ale jednoho dne mi Canva nabídla možnost  vytvořit pohyblivý obrázek . Byla jsem nadšená a brzy na to jsem si koupila Canvu PRO.

Od té doby jsem unešená ze všech novinek z Canvy a ráda tvořím vše, co mi Canva umožní.

Je to osvobozující pocit, když vím, že  nemusím jednotlivé věci navíc dokupovat zvlášť nebo se omezovat.  Nebo hledat vedlejší free alternativu.

Učila jsem se s Canvou pracovat metodou pokus omyl , takže jsem si sama vyzkoušela všechny novinky . Studovala jsem i u odborníků, jak po stránce technické, tak i grafické .

A hledám další nápady, které pak učím tebe.

Technikalie, a to hlavně v Canvě, miluju . Baví mě, když mohu svým klientkám usnadnit jejich tvorbu a naučit je něco nového.

Jako třeba nyní AI. Ušetřím mi mnoho času. A tobě také.

Vyhledám i různé  technické vychytávky , když  nemáš čas nebo nevíš, kde je najít.

Už tedy víš, kdo ti pomůže vyřešit všechny technické trable světa?

ANO – jsem to já. Vladi. 

Mám více jak 10 let zkušeností v on-line byznysu. 

Před 10 lety jsem se odstěhovala s rodinou na Královský ostrov. Kvůli mé jazykové bariéře jsem zakotvila u počítače. Dodnes je mým věrným kamarádem a přestože jsem již v ČR podnikala, tak online to bylo až zde.

Mám tak srovnání s podnikáním, jak offline, tak i virtuálně.

Vždy jsem byla žena zvědavá, a tak kde se objevila možnost vzdělávat se, tam jsem nesměla chybět. Doma mi začali díky tomu říkat „mamka kurzovka„.

A stejně tak, jak já sama miluji vzdělávání a nové věci, tak je se stejnou láskou učím své klienty.

Během 10 let, co jsem začala pracovat online, jsem hodně studovala. Různé kurzy. Bavilo mně to, ale chyběla mi vždy jedna věc.

Individuální podpora

Všechny kurzy byly koncipovány tak, že jsem se jen dívala na videonávody, které ukazovaly všeobecná témata. Nikdy se v nich nemluvilo o mém tématu a já měla problém učený obsah tzv.“napasovat“ na svůj produkt nebo službu.

Zeptat se nebylo kde.

A proto své klientky učím způsobem, kdy se jim mohu komplexně věnovat viruálněosobně. Na individuálních konzultacích a programech s Individuální péčí.

Těším se na naší spolupráci a přeji krásné a tvořivé dny.

Za co barteruji

Zpětná vazba na produkty.
Videa mých video tutoriálů – oživení videa – doplnění obrázky, ikonami a možná i stříhání, otitulkování – z důvodu času a ne, že bych to neuměla.

Reference

Na konzultaci jsem se chtěla připravit, ale nestihla jsem to kvůli pracovnímu vytížení. Nevadilo to, protože Vladi připravila vlastně všechno za mě. Udělala přesně to, s čím bych se trápila aspoň jeden celý den a pravděpodobně bych to nevymyslela správně. Napsala mi plán a přesný časový rozvrh kampaně na kurz Starting with Czech o výslovnosti a psaní českých hlásek. Kromě toho mi dala další tipy, na co všechno nezapomenout a kde všude být vidět. Připomenula mi, že musím vylepšit prodejku, všude na ni odkazovat a že musím publikovat příspěvky různého typu na sítě opravdu každý den. K tomu přidala různé technické návody na plánování v Canvě i v Metě na FB.

Měla jsem pocit, že ji upřímně záleží na mém úspěchu a na tom, aby mi ušetřila práci. Moc se mi to líbilo taky proto, že konzultace trvala do té doby, než jsme všechno probraly, což bylo déle, než jsem si předplatila. Odnáším si skvělý pocit, že mám mentorku, ne kterou se můžu kdykoli obrátit a pomůže mi. A místo plánování, které mi nejde, jsem se hned mohla začít věnovat obsahu příspěvků.

- Věra Rádyová, lektorka češtiny a francouzštiny

Vladi je inspirativní vstřícná osoba. Nic nebyl problém, vyřešily jsme vše rychlostí blesku. Její připravenost na konzultaci byla precizní, vysvětlování podstaty tvoření profesionální a bez zbytečných průtahů a omáčky okolo. Prostě k věci a je to. Mám to ráda, protože nemám čas ztrácet čas, když je na světě tak krásně 😄. Informací bylo dost, takže jsem si odnesla v hlavě fakt velké množství poznatků, které mě dosedly postupně a když jsem něco zapomněla, díky její přednášce jsem se mohla kdykoliv vrátit. Za mě super 🥳. Prostě 3 slovy: informovanost, preciznost, rychlost.

- Andrea Křížová, Plán Tvé Duše - numerologie, terapie, konzultace

Díky konzultaci s Vladi jsem se zase posunula o kousek dál v používání Canvy. Přesto, že Canvu používám téměř denně, tak mi ukázala funkce, které ještě neznám. Vladi mi na moje dotazy odpovídala srozumitelně, trpělivě a skvěle mi vysvětlila různé vychytávky v Canvě. Určitě je použiju ve svém dalším tvoření.

- Markéta Paťhová, lektorka Canvy pro učitele a průvodce vzděláváním dětí

Konzultace s Vladi je úžasná, díky její energii a schopnosti vysvětlit, jak na technikálie a to nejen v canvě. Díky Vladi si canvu zamilovávám více a více, možná jsem poznala lásku svého života, Hned po konzultaci, naplněná odhodláním jsem začala tvořit svou první webovou stránku a to s lehkostí a radostí jako bych byla profesionálka. Jestli potřebujete začít, či získat odbornou pomoc, Vladi doporučuji všemi deseti. Je úžasná mentorka, která vás vede jemnými, ale přesnými tahy k cíli. Vladi, děkuji a velmi ráda s tebou budu spolupracovat i v budoucnu. Těším se.

Chcete danou osobu kontaktovat?


Další podobně zaměření členové katalogu