Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Vladimíra Kobíková

Najdi se mnou svou cestu, jak se zbavit stresu

Pomáhám (především) ženám dostat se ze stresu. K tomu používám svůj čtyřlístek služeb: kraniosakrální terapie, qigong (čchi-kung), osobní koučink a vědomá práce se stresem.

Vladimíra Kobíková

Najdi se mnou svou cestu, jak se zbavit stresu

Pomáhám (především) ženám dostat se ze stresu. K tomu používám svůj čtyřlístek služeb: kraniosakrální terapie, qigong (čchi-kung), osobní koučink a vědomá práce se stresem.

Vladimíra Kobíková

Pomáhám (především) ženám dostat se ze stresu. K tomu používám svůj čtyřlístek služeb:

🍀 kraniosakrální terapie – jemnými dotyky provázím klientky do hlubokého klidu a relaxace a stavu bez myšlenek
🍀 qigong (čchi-kung) – čínské cvičení podobné taichi, meditace v pohybu, je způsobem, jak se příjemně protáhnout, zklidnit mysl a nervovou soustavu
🍀 osobní koučink – nabízím těm, kteří se chtějí naučit pracovat sami se sebou a najít si tu svoji jedinečnou cestu do pohody
🍀 vědomá práce se stresem – zahrnuje teoretické poznatky o stresu a fungování mozku a nabízí klientům spoustu AHA momentů do jejich životů. Nyní formou školení, v plánu formou workshopů a webinářů.

👊🏼 V době před dětmi jsem byla workoholik. Vysoké očekávání o sobě samé, pocit, že nejsem ještě dost a vysoké pracovní tempo mě dohnaly téměř k vyhoření. Díky stresu jsem si uhnala autoimunní onemocnění a věděla jsem, že takhle už pokračovat nechci.

👊🏼 V dnešní době mám pocit, že se po každém očekává čím dál vyšší pracovní tempo a i mimo práci přibývá stresujících událostí a situací.

👊🏼 Ženy samy si často a rády nakládají přesvědčení, že musí být superženami a zvládat všechno samy.

Za co barteruji

Měla bych zájem o pomoc se SEO, webovkami a marketingem soc sítí.

Reference

Potřebovala jsem utřídit myšlenky a rozmotat klubko, které jsem si poslední dobou víc a víc zamotávala. Podívat se na všechno z větší perspektivy a zaměřit se na to podstatné.
A přesně to se naprosto jednoznačně podařilo.
Díky tvému jemnému vedení, schopnosti zacílení a empatie, pokud jde o míru aktivity v dialogu, jsem byla schopna vidět věci jinak a přirozeně vnímat všechny AHA momenty, které se dostavily.
Bezprostřední zpětná vazba mi poskytla dostatek podkladů pro další práci.
Zkrátka jsem nadšená. Jako bych se mohla znovu volně nadechnout. Díky tobě teď můžu investovat svoji energii tam, kde to má smysl.
Moc děkuju a pokud bude v budoucnu potřeba – moje volba je jasná.

- Šárka, lektorka jógy, terapeutka

Vlaďka snoubí jemnost a pevnost, což jsou vlastnosti, které se doprovází poměrně vzácně. S něhou opečovává tělo a systematicky ho vede na cestě k uvolnění a hlavu k odlehčení od tíživých myšlenek. Otvírá prostor pro nové náhledy na sebe a propojení „hlavy“ s „tělesnou schránkou“. Její dotyk je velice příjemný a hřejivý, vede člověka na cestě k sobě. Ráda přijdu znovu.

- Tereza S., andragog, terapeutka TČM

Chcete danou osobu kontaktovat?


Další podobně zaměření členové katalogu