Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Webovky pro mamky

Webovky a texty, které rozzáří tvůj byznys a osloví ty pravé klienty

S námi proměníš svůj sen o profi webu v realitu. Umíme weby, e-shopy a texty na míru. Baví nás automatizace prodeje a členské sekce. Nabízíme mentoring a konzultace k webu i textům. Milujeme WordPress + DIVI.

Webovky pro mamky

Webovky a texty, které rozzáří tvůj byznys a osloví ty pravé klienty

S námi proměníš svůj sen o profi webu v realitu. Umíme weby, e-shopy a texty na míru. Baví nás automatizace prodeje a členské sekce. Nabízíme mentoring a konzultace k webu i textům. Milujeme WordPress + DIVI.

Webovky pro mamky

Webovky a copywriting pro podnikatelky, které jsou ready pozvednout své podnikání o level výš.

Protože to přesně dokážou webovky, které rostou společně s tvými úspěchy.

Míša se tvorbě webovek na WordPressu věnuje už od roku 2011. O 10 let později objevila editor DIVI a jednoduše se zamilovala do ohromné variability, kterou nabízí.

Kristy píše texty, které brnknou přesně do noty tvým ideálním klientům a dovedou je až k nákupu. Od roku 2014 sbírá zkušenosti a píše copywritersky. Od loňska to začala učit i další podnikatelky.

Nabízíme řešení na míru i pomoc v případě, že si webovky tvořiš sama a něco drhne 🙂

Za co barteruji

Rády podpoříme projekty, které nám dávají smysl a chytnou za srdce ♡ Za produkty nebo služby vyměníme konzultace k webu nebo textům, Webstartér nebo Pracovní listy k poznání ideálního klienta.

Jsme otevřené v podstatě čemukoliv. Důležité pro nás je, aby poskytnuté služby měly podobnou protihodnotu 🙂

Cestou pro nás je i částečný barter + finance.

Reference

V naší malé firmě vždycky všecko hoří. Opravdu jsem nečekala, že najdeme někoho, kdo bude stíhat naše tempo, ale stalo se!! Nechápu, jak to Míša dělá, ale zdá se, že ji vůbec nevytáčí naše na-poslední-chvíli nápady a změny. Naše zakázka byla poměrně velká a s mnoha neznámymi. Míša si vše nastudovala a zdárně zvládla. Velkým překvapením byl i skvělý design, za který Míši z velké části vděčíme, a na kterém nám ani profesionální grafička neměla co vytknout. Kristy nám navíc pěkně upravila prodejní texty. Výsledkem je web, který nejen funguje, ale je opravdu zapamatovatelný. S Míšou nadále spolupracujeme – upravuje nám web během kampaní atd.

- Adéla Bryjová

Pilates živě

Míšu moc doporučuji ❤️🙏. Během chvíle zvládla na vznikajícím eshopu něco, s čím bych se já trápila dlouhé týdny. Celá komunikace byla umocněna laskavým přístupem a pochopením, čehož si moc vážím. O tom, že si na mě udělala čas ve večerních hodinách ani nemluvím ❤️🙏. Míšo, ještě jednou moc děkuji. Pokud v budoucnosti narazím na nějaký problém, budeš první komu se ozvu 😊.

- Adriana Hofmanová

Svíčky od včeličky

Na holky jsem přišla úplně náhodně a jsem nadšená. Obě jsou skvělé a vyhovuje mi, jak jsou spolu propojené a že mohu rovnou vyřešit vše najednou. Míša vytvořila nádherný web a Kristy vymyslela kvalitní texty. Fungují ve dne v noci a nic není problém. Ještě nekončíme, je to teprve začátek. Určitě je budu dlouhodobě využívat. Protože je fajn si na odbornou práci zaplatit odborníky a to holky jsou. Děkuji moc!

- Erika Kusáková

Uspořádaný domov

Super spolupráce. Míša se dokonale nacítila na můj projekt a výsledný vizuál mých webovek je úžasný. Sama bych to nikdy nevymyslela. Jsem i moc vděčná za všemožná technická řešení, v podobě nového prostředí pro online kurzy, automatizace prodeje, možnost sdílení článků na soc. sítích apod. Spousta z nich mi už nyní usnadňuje můj podnikatelský život.
- Martina Mašková

jezina.blog

Chcete danou osobu kontaktovat?


Další podobně zaměření členové katalogu