Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Markéta Purkartová

Transformační průvodkyně, umělkyně, ThetaHealing® terapeutka

Propojení záměru ve fyzické emoční, mentální a duchovní rovině, ukotvení, radost, hojnost, efektivní překonání bloků, inspiraci k proměně a vědomé tvorbě srdcem

Markéta Purkartová

Transformační průvodkyně, umělkyně, ThetaHealing® terapeutka

Propojení záměru ve fyzické emoční, mentální a duchovní rovině, ukotvení, radost, hojnost, efektivní překonání bloků, inspiraci k proměně a vědomé tvorbě srdcem

Markéta Purkartová

Jsem průvodkyně v transformaci života k harmonii, radosti, naplnění, klidu a spokojenosti.

Při individuálních sezeních i skupinových kurzech vedu své klienty k trvalé vnitřní změně a hlubokým prožitkům, a to skrze jedinečné spojení ThetaHealing® a transformačního uměleckého keramického tvůrčího procesu.

Propojuji umění s terapií a přináším klientům unikátní zážitek, naplnění a hluboké transformace.

Co nabízím:
💙💛 Individuální sezení ThetaHealing® session:

🌀 Jsem certifikovanou ThetaHealerkou s mezinárodním uznáním.
🌀 Zažij se mnou hlubokou transformaci a osvobození se od blokád.

💙💛 Skupinový ThetaHealing® prožitek:

🌀 Rozproudi své emoce, ať nemáš nemoce. ThetaHealing® Tě
energeticky opečuje.

💙💛 Autorská keramická tvorba pod značkou Markétiny poháry:

🌀 Tvořím unikátní předměty, které jsou spojením lásky k umění, přírodě a duchovnímu světu.
🌀 Každý můj kousek obsahuje hluboký přesah a záměr přinášející klientům energii, inspiraci a podporu v každodenním životě.

💙💛 Individuální tvorba na zakázku:

🌀 Luxusní kousek umění, který je přizpůsobený Tvým potřebám a Tvému energetickému poli. Stane se tak Tvým osobním průvodcem na cestě k transformaci a prostředkem k ukotvení a manifestaci Tvých záměrů.
🌀 Každá tvorba je provázena s osobním poselstvím a energetickou prací, aby podpořila klienta v jeho životní cestě.

💙💛Skupinové i individuální kurzy transformačního keramického tvoření:

🌀 Noření se s hlínou v dlaních do vnitřních světů a jejich objevování v propojení s energií Země a Zdroje.

🌀 Objevíš ukrytou moudrost v sobě, napojíš se na Zdroj a pročistíš svůj kanál intuice, přijetí, odevzdání. Rozproudí se Ti kreativita, energie, důvěra, a samo uzdravovací procesy ve Tvém těle.

🎯Můj přístup:
S láskou a soucitem provádím každého klienta skrze terapeutický proces, využívající mé schopnosti práce s podvědomím, transformační uměleckou tvorbu a metodiku ThetaHealingu®. Mou vášní je inspirovat lidi k proměně za životní radostí.

🎯Proč právě se mnou:
🌀 Inovativní přístup: Kombinuji unikátní techniky a tvůrčí procesy, abych pomohla klientům dosáhnout skutečných změn.
🌀 Jedinečné služby: Moje služby jsou jak terapeutické, tak zároveň tvůrčí a inspirativní, nabízející klientům hluboké prožitky a poznání.
🌀 Provedeno s láskou: Každý kousek mé autorské tvorby a každé sezení ThetaHealingu® je provázeno láskou a soucitem, aby každý klient pocítil podporu a péči na jeho cestě k transformaci.

🎯Přínosy pro klienty:
🌀 Hluboká transformace: Získejte nástroje a podporu k dosažení vnitřní harmonie a změny, kterou jste vždy toužili dosáhnout.
🌀 Inspirace a podpora: Nalezněte inspiraci a podporu v jedinečných uměleckých dílech, která vám budou sloužit jako průvodci na vaší cestě životem.
🌀 Jedinečný zážitek: Zažijte jedinečný zážitek, který spojuje terapii s uměním a přináší skutečnou transformaci na všech úrovních.

Za co barteruji

Jsem otevřena vašim nabídkám.

Aktuálně řeším přípravu výstavy a vše co je s tím spojení – doprovodné programy, propagace a focení, video, pozvánky, tiskové zprávy…

Také uvítám pomoc s propagací, marketingem, PR, webovky, soc. sítě, focení, natáčení videí, SEO a další.

Osobně Plzeň – Péče o fyzické tělo například masáž, kosmetické ošetření, pedikúra nebo i doučování například jazyky a další….

Vše záleží na naší vzájemné domluvě.

Reference

S tvorbou a službami Markéty mám zkušenost již od roku 2018 a řeknu vám jediné – nebylo podstatné, jakou službu nebo výrobek jsem si z jejího portfolia zvolila. Důležité pro mne je, jakým je Markéta člověkem… a Markéta je bytosti přenádhernou ❤ Je vřelá, laskavá a podporující. S pomocí své silné intuice a spojení se Zdrojem mne vždy provedla a podpořila přesně tam, kde jsem zrovna potřebovala. Upřímně, lidsky, opravdově. Pokud hledáte hluboký zážitek, jste správně ❤ Markétina práce a služby jsou velmi oblažující a podporující – vychází totiž vždy ze Srdce… jsou žensky jemné a zároveň silně transformační ✨

- Helena Rašnerová

advokátka, www.justlegal.cz

Markétka je úžasná bytost, která při svých sezeních je plně přítomna podpořit klienta s jakýkoliv problémem/tématem, se kterým k ní přichází. Nejprve se ptá, co by od ní potřeboval a na co by se chtěl při léčení Theta healingem podivat. Vše probíhá v naprosté Důvěře, otevřenosti a profesionálnímu vystupování Markétky. Její napojení na zdroj je úžasný, dokáže vše krásně popsat, aby se dané vzorce, které nám nejsou již ku prospěchu přetransformovaly do Lásky a Světla.

Její služby mohu doporučit všem, kteří se zajímají o svoji psychiku, zdravotní i fyzický stav těla. Je skvělá a optimistická a určitě se vám bude s láskou a láskyplnou péči věnovat. Ještě bych zmínila její smysl pro humor, kdy i při řešení těžkých témat, dokáže vše s úsměvem poddat tak, aby to bylo v Lehkosti a k pochopení pro nás jako klienty 🍀 Děkuji, že jsem ji mohla potkat a že je moji průvodkyní na cestě k sobě samé a i věrnou přítelkyni. Doporučuji, co nejdříve se objednat na sezení k ní a zažít a prožít vše na vlastní kůži. Věřím, že budete velmi překvapeni, jaká je to nádherná spolupráce s ní. Markétky poslání a dary, které vám může předat. ❤️

- Věra Sluníčko

Metamorfní technika a učitelka v MŠ

Markéta je mojim duchovným sprievodcom už 10.mesiacov. V čase, kedy sme začali spoločne pracovať na mojej transformácii a zmene v oblasti vzťahov som pociťovala obrovskú blokádu otvoriť sa láske a dovoliť niekomu vstúpiť do môjho života. Postupnými terapiami a prácou s Markétkou sa veci začali meniť. Nie len v mojom vnútri, ale aj v mojej realite. Veci, ktoré sa mi zdali nemožné, nereálne a nepredstaviteľné, som zrazu zažívala, cítila a videla vo svojom živote. Markéta je jedinečná osobnosť, ktorá svojou láskou, empatiou a svojimi darmi mení ľudské živote tak, ako to urobila aj v tom mojom Jednoducho… Musíš zažiť Markétka moja, ĎAKUJEM TI. Ďakujem Ti za to, čo robíš a ako to robíš.

- Silvia Soul

Intuitívna podnikateľka a lektorka techniky ThetaHealing®, www.silviasoul.sk

Chcete danou osobu kontaktovat?


Další podobně zaměření členové katalogu