Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Katalog členů

Najděte osobu, se kterou si vzájemně vypomůžete.

Praha

Pomáhám značkám a tvůrcům nafotit jejich produkty pro web, sociální sítě či e-shop

Pomáhám (především) ženám dostat se ze stresu. K tomu používám svůj čtyřlístek služeb: kraniosakrální terapie, qigong (čchi-kung), osobní koučink a vědomá práce se stresem.

Chcete se ve svém podnikání na sítích reálně někam posunout? Konzultuji strategické využívání sociálních sítí ve službách podnikání. Dokonale rozumím Instagramu, videomarketingu a tvorbě Reels pro váš byznys. Vím, jak dokážete vytěžit z jejich potenciálu maximum.
Zklidnění, relaxace, podpora v náročných životních situacích, poúrazové a pooperační doléčení.
Můžu pomoci s vytvořením business fotografických portrétů a vyfotografovat i váš event.

Dokážu vás zviditelnit v online prostoru. Weby stavím v DIVI, ale umím i s elementorem. Čeština je moje láska, takže pomůžu i s texty.

Jsem webdesignérka namíchaná s grafičkou a copywriterkou. Tvořím moderní, funkční a responzivní weby pro podnikavé. Pomohu vám poprat se s texty, vytvořím zajímavé logo.

Podpořím vaši vnitřní motivaci k vašemu osobnímu rozvoji. Společně můžeme posouvat vaši komfortní zónu, učit se s lehkostí překonávat překážky, mít odvahu jít svou cestou bez obav a pochybností.

Ráda pomohu s produktovými popisky pro váš e-shop, napíšu blogové články a texty pro váš web. Pomůžu i s tvorbou příspěvků na sociální sítě. Mimo to mám blog pro prarodiče malých dětí, nabízím proto spolupráci kolem testování a recenzí produktů.
Více profilů tu zatím není.